O nás

Pred 20 rokmi Ján Jurík so svojím synom Zlatkom založili rodinnú firmu Dimenzia spol. s r.o., ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu výživových doplnkov neoglucan®️, vitaglucan®️ a produktov dentálnej hygieny biela perla®️.

Ján Jurík, zakladateľ

Ján Jurík, zakladateľ

Hlavnou inšpiráciou pri vývoji špecializovanej neoglucan®️ tinktúry bol Ján Jurík, ktorý dlhé roky trpel zdravotnými ťažkosťami, s ktorými mu klasická medicína nevedela pomôcť. Jeho slabší zdravotný stav ho prinútil v 63 rokoch zmeniť svoj životný štýl a začať hľadať spôsob, ako prirodzene naštartovať svoj imunitný systém. Počas tohto obdobia sa Ján začal zaujímať o Hlivu ustricovú a spozoroval jej priaznivé účinky na ľudské telo. V tej dobe prebiehal na Slovensku rozsiahly výskum práve s Hlivou ustricovou. Jeho poznatky a osobné skúsenosti ho zaviedli do STU , kde odkúpil patentovú technológiu na výrobu tinktúry z Hlivy ustricovej. Neoglucan®️ tinktúra je výnimočná tým, že počas jej špecializovanej výroby a procesu zrenia vzniká synergický efekt prírodných látok prirodzene sa nachádzajúcich v Hlive ustricovej. Tie pomáhajú nášmu telu naštartovať si svoje prirodzené regeneračné procesy. Dnes má Ján Jurík 83 rokov a každoročne sa zúčastňuje maratónu, stará sa o svoju veľkú záhradu, venuje sa chovu kôz a vedie svoju úspešnú firmu.

Náš tím 

Zlatko Jurík

Obchodný riaditeľ a zakladateľ

Antónia Juríková

Produktový manažér

Inés Peško (Juríková)

Marketingový manažér

Lucia Uličná

Výskum a vývoj

Katarína Ňaňková

Obchodné oddelenie
N

Klinické testy

Naše výrobky sa neustále klinicky testujú. O všetkých prebiehajúcich skúškach a ich výsledkoch Vás budeme priebežne informovať na tejto stránke.

N

Bezpečnosť výroby

Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001:2015. Poskytujeme záruku kvality, účinnosť a bezpečnosť prípravku.

Otázky

Každá Vaša otázka bude zodpovedaná, v prípade potreby skonzultovaná s odborníkom.

Kvalita

Kvalita našich výrobkov je prvoradým cieľom našej spoločnosti. Snažíme sa vyrábať produkty čo najkvalitnejšie, aby sme dosahovali čo najlepšie výsledky a tým uspokojili potreby našich zákazníkov.

Referencie

Prečítajte si referencie od našich spokojných zákazníkov.